THY Uçak Bileti İle Barselona Gezisi

0

THY Uçak Bileti ile Barselona Gezisi
Barselona; dünyada gezilip görülmese gereken ender yerler arasında bulunuyor. İspanya’nın en önemli şehirlerinden birisi olan Barselona; gerek tarihi değerleri, gerekse de doğal güzellikleriyle ön plana çıkıyor. Aynı zamanda Katalanların yer aldığı bu bölge bu yönüyle de dikkat çekiyor. Barselona’da gezilip görülmesi gereken en önemli yerler arasında; Sagrada Familia, Park Güell, La Rambla Caddesi, Casa Mila, Poble Espanyol, Barselona Katedrali, Plaça de Catalunya, Santa Maria del Mar, Picasso Müzesi, Gran Teatre del Liceu, La Boqueria, Passeig de Gracia, Barselona’nın maçlarını oynadığı Nou Camp Stadyumu, Port Vell, Tibidabo ve Torre Agbar gibi dikkat çeken merkezler bulunuyor. Özellikle futbol seyir zevki açısından Barselona’nın maçlarını oynadığı devasa Nou Camp Stadyumu, Barselona’nın tarihi dokusunu yansıtan Barselona Katedrali ve kültür-sanat alanında ön plana çıkan Picasso Müzesi bu yerler arasında en fazla dikkat çeken merkezlerden oluyor.

Barcelona City_4

Bu bölgeleri gezmek ve yakında görmek için havayolunu tercih edebilir ve bu sayede kısa sürede İspanya’nın Barselona kentine varabilirsiniz. Konforlu ve hızlı bir yolculuk için bulunmaz bir fırsat olan havayolunda uçuşunuzu gerçekleştireceğiniz firmayı da özenle seçmeniz gerekiyor. Bu alanda Türk Hava Yolları firması; sunduğu Barselona gezi kampanyasıyla ön plana çıkıyor. Dönem dönem bu bölgeye geziler düzenleyen bu havayolu şirketi sayesinde olduğundan daha ucuza kendinize uçak bileti satın alabilirsiniz. THY ucuz uçak bileti sayesinde cebinizden fazla para çıkmadan siz de Barselona’yı yakından görebilir, futbol stadyumunu, katedralleri, müzeleri, kültür-sanat eserlerinin yer aldığı mekanları, doğal güzellikleri teker teker gezebilirsiniz. THY uçak bileti satın almak için resmi sitesine giriş yaparak e-bilet imkanıyla istediğiniz tarihi belirlemeniz ve ödemeyi yapmanız yeterli olacaktır. Eğer siz de Barselona’da yer alan Kristof Kolomb Heykeli’ni, Barselona Hayvanat Bahçesi’ni, Barselona Akvaryumu’nu, Barselona Botanik Bahçesi’ni, Barselona Denizcilik Müzesi’ni, Çağdaş Sanat Müzesi’ni, müzeleri, sarayları ve diğer güzellikleri yakından görmek ve buraya konforlu ve güvenilir bir şekilde seyahat etmek istiyorsanız; THY’nı tercih edebilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarını bünyesinde barındıran ve dönem dönem kampanyalar düzenleyen THY’yla buraya daha ucuza uçabilme fırsatı bulacaksınız. Erken rezervasyon fırsatı sayesinde hem uçakta yerinizi aylar öncesinden garanti altına alabilir, hem de daha önceden bilet satın aldığınız için normalinden daha az ücret ödeyerek Barselona seyahatine katılabilirsiniz.

kapak

Gezginler için bulunmaz tatil fırsatlarını bünyesinde barındıran ve dönem dönem düzenlediği turlarla ön plana çıkmayı başaran THY; Barselona’ya da senede 1-2 kez bu şekilde tur düzenliyor. THY ucuz uçak bileti sayesinde bu bölgeye gitmek isteyen ve hayalini kuran herkesin rahatlıkla bu bölge gezisinde yer alabilmelerine olanak sağlıyor. THY sayesinde artık Barselona’yı yakından görmek bir hayal olmakla kalmıyor, insanlar bütçeleri doğrultusunda bileti önceden satın alarak İspanya’ya uçabiliyor.

Paylaş.

Yazar Bilgi

Bir Yorum Yap