Anadolu Jet Kapmanyası

0

AnadoluJet ile seyahat eden tüm yolcularımız artık daha uygun fiyatlarla Sabiha Gökçen’in yeni İç Hatlar CIP Salonu’ndan yararlanabilecek. Yolcularımızın, özel yolcu salonlarımızın tüm imkânlarından faydalanmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu uygulama 28 Mart 2015 tarihine kadar sürecek. Sabiha Gökçen İç Hatlar CIP Salonun’dan Miles&Smiles üyesi olan ya da olmayan tüm yolcularımız faydalanabilecek.

AnadoluJet iç hat seferleriyle seyahat eden Miles&Smiles Classic Plus, Elite ve Elite Plus Kart sahipleri; yetişkin yolcularımız için sadece 15 TL, çocuk yolcularımız için ise 7,5 TL ödeyerek Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar CIP Salonu’ndan yararlanabilecekler.

AnadoluJet ile seyahat eden Miles&Smiles Classic Kart sahibi ya da Miles&Smiles üyesi olmayan tüm yolcularımız da yetişkin yolcular için 25 TL, çocuk yolcular için 12,5 TL ödeyerek CIP Salonu’nun keyfini çıkarabilecekler.

Lezzetli yiyeceklerin tadına bakabileceğiniz, şık ve konforlu bir ortamda dinlenebileceğiniz, uçağınıza direkt geçiş imkânı sunan Sabiha Gökçen İç Hatlar CIP Salonu’nu keşfetmek için geç kalmayın!

Paylaş.

Yazar Bilgi

Bir Yorum Yap